Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

İstanbul dışı ve ilçeleri

Kızlık zarı dikimi ve kontrolü

  için   0539 618 20 90 nolu

telefonumuzdan  ve whatsapp üzerinden bilgi ve randevu alabilirsiniz. 

 

Kızlık zarı şekilleri nelerdir?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı her kızda farklı form ve şekillerde olabilir. Esnek kızlık zarı gibi ilişkide kanama göstermeyen kızlık zarı türleri olabilmektedir.

Kalıcı Kızlık zarı ( FLEP Yöntemi ) dikimi nedir ?

 

 
Bu yöntem ile yapılan zar yenileme işlemine flep yöntemi adı da verilmektedir. Flep, vajinanın arka duvarından kaldırılan doku parçasına verilen isimdir.
Bu yöntemle yapılan müdahalelerde vajinanın iç kısmında flep denilen doku parçası kaldırılarak yeni bir zar bu bölgede yapılandırılır.
Yapılandırılan bu bölgenin kanlanması yine vajinanın kendi damarları tarafından oluşmaktadır. Bu yeni yapılandırılan kızlık zarı vajina duvarını bütün bir şekilde sarar ve adeta orada bakire bayanlarda olduğu gibi bariyer görevi görür.

Geçici Kızlık Zarı (STÜR Yöntemi) dikimi nedir ?

 

Diğer sık uygulanan müdahale şekli de geçici kızlık zarı dikimidir. bu yöntemde kızlık zarı kanayacak şekilde gizli dikişlerle kapatılmaktadır. 
Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus ise bu yöntemle tamir işlemi yapıldıktan 15 gün içinde kişinin cinsel ilişkiye girmesi fayda sağlayacaktır.

Kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatları nedir ?

İstanbul kızlık zarı dikimi ücretleri kalıcı flep  yöntemi operasyonu  hastane ücretlerine bağlı olarak  değişmektedir. 
 

Geçici Kızlık zarı dikimi fiyatları nedir ?

İstanbul kızlık zarı dikimi ücretleri geçici stür yöntemi operasyonu  hastane ücretlerine bağlı olarak  değişmektedir. 
 

Kızlık zarı dikimi onarımı tamiri nedir ?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi,Tıp dilindeki ismi Himenoplasti olan ve halk arasında Kızlık Zarı Dikimi, Bekaret Zarı Dikimi, Kızlık Zarı Onarımı, Kızlık Zarı Tamiri gibi tabirlerle ifade edilen tedavi işlemi, kliniğimizde uzman hekimlerimiz ve hijyenik koşullarımız ile gerçekleştirilen, genital bölge ameliyatlarındandır.

Kızlık zarı tamiri neden yapılır ?

Gerçek anlamda kızlık zarı dikimi girdiği ilk ilişki sonucu bekaretini kaybetmiş bir bayanın tekrar bakire bir bayan gibi kanama meydana gelmesini sağlamak amacıyla yapılan tıbbi müdahaledir.

Kızlık zarı tamiri nasıl yapılır ? Kızlık zarı dikişi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı dikimi hasta isteğine ve tıbbi durumuna bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi altında yapılabilir. İşlem süresi kızlık zarının yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Esnekse, ilk ilişkide kanamanız çok fazla geldiyse vajinal bölge genişleyebilir bu durumda daraltma işlemi yapmak gerekebilir.
İşlem süresi ortalama 30-35 dakika sürmektedir

Kızlık zarı dikildikten sonra ilişkide kanar mı?

Evet kanamanız olacaktır. Kızlık zarı onarımı ameliyatı geçirmiş olan bir bayan, bu operasyonun ardından iyileşme sürecini tamamladıktan sonra, tıpkı bakire bayanlardaki gibi yeni bir ilişki ile aynı kızlık zarı kanamasını yaşayacaktır. bakire bir bayan ile kızlık zarı dikilmiş bir bayanın bekâretinin bozulması esnasında kanama miktarı aynı ölçüde gerçekleşir. Yapılan işlemin ardından kanamanın rengi, miktarı ve özellikleri herhangi bir farklılık içermez.

Garantili kızlık zarı dikimi varmı ?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikilmesi bu konuda bilgi ve tecrubesi olan uzman bir jinekolog doktor tarafından yapılırsa  ilk ilişki sonrası kanama gerçekleşecektir. kliniğimizde estetik cerrahi adı altında yada tecrubesi olmayan doktorlar tarafından yapılmış fakat kanama özelliği göstermeyecek kızlık zarlarının olduğunu görmekte ve düzeltme operasyonlarını yapmaktayız.

Kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı?

Kızlık zarının dikilip dikilmediği kan tahlili, ultrason yada tomografi gibi tetkikler ile anlaşılmaz. Kızlık zarının dikilip dikilmediği yalnızca uzman kadın doğum doktorları tarafından yapılan vajinal muayene sonucunda anlaşılabilir.

İstanbul dışından gelsem aynı gün içerisinde kızlık zarını dikişi olabilir miyim ?

Evet aynı gün içerisinde İstanbul dışından da gelecek hastalarımızın randevu almaları halinde Genital kızlık zarı dikimi  operasyonu gerçekleştirilerek gerekli kontroller eşliğinde taburcu olmaktadırlar.
 

Birkaç kez kızlık zarı dikimi olur mu?

Evet olur. Dilediğiniz kadar kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi kayıtlara girer mi ?

Gizlilik ve hasta mahremiyeti açısından yasa gereği kayıtlara geçmez.

Her kızlık zarı onarılır mı?

Elbette her kızlık zarı onarılabilir. Bu işlem sırasında onarılacak zarın durumuna göre teknikler değişiklik gösterebilir.
kizlik-zarinin-tamiri-mumkun-mudur-324

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi işlemi 15-20  dakika süren bir işlem olup işlem sonrası 1 saat kontrol sürecinden sonra günlük hayatınıza dönebilmektesiniz..
Sağlık için kızlık zarı dikiminin herhangi bir riski yoktur. Ancak nadiren enfeksiyon, kanama, ödem gibi durumlar söz konusu olabilir.
Kalıcı kızlık zarı dikimi 45 gün içerisinde iyileşme süreci tamamlanır. Geçici kızlık zarı dikiminde ise herhangi bir süreye gerek yoktur.
Kızlık zarı dikimi ağrısız bir işlemdir. Genel yada Lokal anestezi ile yapılır. Sonrasında rahatlıkla yürüyerek evinize gidebilirsiniz.
Kızlık zarı yırtılması sonucu oluşan kanamanın rengi kimi bayanlarda pembe renge kaçık damla şeklinde ve az miktarda görülürken, kimisinde ise aşırı renkte kırmızı bir renk olabilir.
Hayır. Bir kez zedelenen kızlık zarı daha sonra hiç ilişki olmasa bile kendi kendini onarmaz.
Bekaret tamiri pek çok genç kız için psikolojik yönden olumlu etkiler sağlamaktadır. Zorlayarak veya irade dışı gelişen cinsel ilişkiler, nişanlı iken olan ve daha sonra biten birliktelikler özellikle genç kızların zihinlerine bir kabus gibi çökmektedir.
Başına kötü bir olay gelmiş veya pişmanlık içindeki pek çok kadın depresyona girerek bir psikologdan profesyonel bir destek almakta, hatta pek çok psikolog, psikolojik rahatlama için danışanını bir jinekoloğa yönlendirmektedir. Bu kişiler hayatlarını yeniden yoluna koyabilmek, sosyal yaşantılarına yeniden kavuşabilmek, mutluluklarını yeniden kazanabilmek ve sağlıklı birliktelikler yaşayabilmek amaçları ile kızlık zarlarını diktirmektedirler.
Hayır. Bazı durumlarda zarda yırtık meydana gelmesine rağmen kanama olmaya­bilir.
Evet bozulabilir. Kızlık zarı genelde vajina içine giren ve genişliği hymen ortasın­daki halkadan daha büyük olan cisimler ile bozu­lur. Ancak bazen ata ya da bisiklete binme, bacakları çok açmayı gerektiren bale gibi aktivite­ler ya da kaza ve travma sonrasında da bozulabilir.
Hayır. Vajina içine bir şey sokmaya teşebbüs edil­mediği taktirde mastürbasyon ile kızlık bozulmaz.

İstanbul Kızlık zarı dikimi

Evet görebilirsiniz. Ayna veya telefon kamerası yardımı ile iç dudaklar yanlara çekilirse kızlık zarı gözle görülebilecek kadar dışarıya yakındır. Ama tabi ki sadece zarı görmek yetmez. Zarın yapısı ve yırtılma olup olmadığı sadece tecrübeli hekim tarafından anlaşılabilir.  Doktorumuza whattsapp üzerinden ücretsiz danışabilirsiniz.
Kızlık zarı muayenesi kendi kendinize yapılmamalıdır. Çünkü zarar verebilir ya da yanlış değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bu işlem mutlaka bir kadın doğum hekimi tarafından yapılmalıdır. Kadın doğum uzmanı bu konuda bilgili ve deneyimli olacağından, kızlık zarınıza zarar verme olasılığı minimum seviyededir.
Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz. Ancak böyle bir durumda kanama meydana gelmiş ise kızlık zarı muayenesi yaptırmanız gerekir.
Hayır, çok kanama olmaz. Normal bir kanama olur.
Birliktelik esnasında kanama olması halinde gerçekleşen bu durumdan emin olmak için, kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda vardır.
Hayır kızlık zarı yırtılması his sinir dokusu zayıf olduğu için kızlık zarı yırtılmasında ağrı acı olmaz.
Ağır kaldırmaktan kaçınılmalı, sıcak su ile duş alınmamalı
Aşırı bir ıkınma olmadıktan sonra bu konuda herhangi bir kısıt yoktur.
Bir hafta içinde ara ara sızma şeklinde olur.
Kızlık zarı dikim işleminde herhangi bir risk söz konusu değildir.
Bu oldukça zordur. Ayrıca kendiniz böyle bir şeye kalkıştığınızda zarar verebilirsiniz.
İstanbul kızlık zarı dikimi ücretleri kalıcı flep yöntemi olarak hastane ücretlerine ve kızlık zarı yapısına bağlı olarak değişmekte olup 0539 431 90 40 nolu telefondan ve whatsapp üzerinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.
Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

İnternet sitemizin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da teşhisinin yerini alamaz. Buradaki kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da tedavi değişikliği önerilmez. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Kızlık zarı muayenesi fiyatları

Kızlık zarı muayenesi fiyatları Kızlık zarı muayenesi fiyatı Kızlık zarı muayenesi fiyat Kızlık zarı muayenesi yapan yerler Kızlık zarı muayenesi yapan doktorlar Kızlık zarı muayenesi İstanbul Kızlık zarı muayenesi yapan hastaneler Kızlık zarı muayenesi yapan klinikler.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları Kızlık zarı dikimi fiyatı Kızlık zarı dikimi fiyat Kızlık zarı dikimi yapan yerler Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar Kızlık zarı dikimi İstanbul Kızlık zarı dikimi yapan hastaneler Kızlık zarı dikimi yapan klinikler.

Kızlık zarı dikişi fiyatları

Kızlık zarı dikişi fiyatları Kızlık zarı dikişi fiyatı Kızlık zarı dikişi fiyat Kızlık zarı dikişi yapan yerler Kızlık zarı dikişi yapan doktorlar Kızlık zarı dikişi İstanbul Kızlık zarı dikişi yapan hastaneler Kızlık zarı dikişi yapan klinikler.

Kızlık zarı tamiri fiyatları

Kızlık zarı tamiri fiyatları Kızlık zarı tamiri fiyatı Kızlık zarı tamiri fiyat Kızlık zarı tamiri yapan yerler Kızlık zarı tamiri yapan doktorlar Kızlık zarı tamiri İstanbul Kızlık zarı tamiri yapan hastaneler Kızlık zarı tamiri yapan klinikler.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyat Kalıcı kızlık zarı dikimi yapan yerler Kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktorlar Kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul Kalıcı kızlık zarı dikimi yapan hastaneler Kalıcı kızlık zarı dikimi yapan klinikler.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı Geçici kızlık zarı dikimi fiyat Geçici kızlık zarı dikimi yapan yerler Geçici kızlık zarı dikimi yapan doktorlar Geçici kızlık zarı dikimi İstanbul Geçici kızlık zarı dikimi yapan hastaneler Geçici kızlık zarı dikimi yapan klinikler.

Bekaret kontrolü fiyatları

Bekaret kontrolü fiyatları Bekaret kontrolü fiyatı Bekaret kontrolü fiyat Bekaret kontrolü yapan yerler Bekaret kontrolü yapan doktorlar Bekaret kontrolü İstanbul Bekaret kontrolü yapan hastaneler Bekaret kontrolü yapan klinikler.

 

Bekaret muayenesi fiyatları

Bekaret muayenesi fiyatları Bekaret muayenesi fiyatı Bekaret muayenesi fiyat Bekaret muayenesi yapan yerler Bekaret muayenesi yapan doktorlar Bekaret muayenesi İstanbul Bekaret muayenesi yapan hastaneler Bekaret muayenesi yapan klinikler.

Kızlık Zarı fiyatları

Kızlık Zarı fiyatları Kızlık Zarı fiyatı Kızlık Zarı fiyat Kızlık Zarı yapan yerler Kızlık Zarı yapan doktorlar Kızlık Zarı İstanbul Kızlık Zarı yapan hastaneler Kızlık Zarı yapan klinikler.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı nedir kızlık zarı kanama süresi kızlık zarı yırtılma belirtileri kızlık zarı patlaması belirtileri kızlık zarı nerede kızlık zarı dikimi fiyatı 2020 kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 kızlık zarı dikimi fiyatı 2021 kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 fiyatları Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 fiyatı Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 fiyat Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 yapan yerler Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 yapan doktorlar Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 İstanbul Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 yapan hastaneler Kızlık zarı dikimi fiyatı 2022 yapan klinikler
Call Now ButtonFiyat ve Randevu Ara