İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık Zarı Operasyonları
7/24 Fiyat ve Randevu

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici kızlık zarı dikimi fiyatı lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Avrupa Klinik İstanbul Hymenoplasti hymenoplasty Kızlık zarı dikimi muayenesi zedelenmesi tamiri onarımı bekaret dikimi kızlık zarı kanaması Kliniği İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Taksim Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 18 yaş altı Evlilik dışı Bekar 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Taksim Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi Bekar 2019 2020 2021 2022 yasal mı? nedir? Nasıl Yapılır? Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık zarı nedir? vajina girişinin yaklaşık olarak 2-3 cm. içerisinde yer alan bir dokudur. Her ne kadar “zar” şeklinde anılıyor olsa da hymen, bir zar değil doku parçasıdır. Bu doku kolaylıkla yırtılabilme yani bütünlüğünü kaybedebilme özelliğine sahiptir. Orta bölümünde bir delik bulunur ve adet dönemlerinde de kanın vücuttan tahliyesi bu delik yardımıyla gerçekleşir. Kızlık zarı dokusunun dikkat çeken özelliklerinden biri de kendi kendine iyileşemiyor olmasıdır. Bu nedenle kızlık zarının yırtılması durumunda doku bir süre sonra yeniden bütünlük kazanmaz.

Ancak bu durum kızlık zarına tıbbi anlamda müdahale edilemediği anlamına gelmiyor. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından yapılan basit bir cerrahi işlem ile kızlık zarının yeniden bütünlük kazanması sağlanabilir ve aynı zamanda cinsel ilişkide kanamanın meydana gelmesi de mümkün olur. Halk arasında kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır konusu kadar kızlık zarı dikimi de merak ediliyor.

Hemen Şimdi Kızlık Zarı Muayenesi Ve Fiyatları Konusunda Bilgi Alabilirsiniz.
Kızlık Zarı Dikimi hakkında kısa youtube videomuzu izleyebilirsiniz. (Youtube’da İzleyin Kısmını Tıklayarak izleyebilirsiniz)
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?

Kızlık Zarı Nerede Bulunur?

Kızlık zarı iç dudak kısmının 2-3 cm. gerisinde giriş kısmında bulunur. Dıştan iç dudaklar kenarlara çekilerek gözlem sağlanabilir.

 

Kızlık Zarı Şekilleri, Türleri, Çeşitleri Nelerdir?

Kızlık zarı her kızda farklı form ve şekillerde olabilir. Esnek kızlık zarı gibi ilişkide kanama göstermeyen kızlık zarı türleri olabilmektedir.

Mukozal bir zardan oluşan kızlık zarı her kadında aynı yapıda değildir. Genel olarak kızlık zarı türlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Anuler Hymen

Septat Hymen

Subseptat Hymen

Crescent Hymen

Cribriform Hymen

Dentiküler Hymen

Fimbrialı Hymen

Labial Hymen

Çok ender görülmekle birlikte bazı kadınlarda kızlık zarı dokusu “imperfore hymen” türünde olabiliyor. Ortasında bir delik olmayan bir kızlık zarı türü olan bu durumda adet döneminde kanın dışarıya çıkması da engelleniyor. Haliyle karın bölgesinde şişkinlik ve karın ağrısı gibi çeşitli şikayetler ortaya çıkıyor. Böyle durumlarda kızlık zarına kesi uygulanır ve bu sayede adet kanının vücuttan atılması sağlanır. Bu işlemin kızlık zarı dikimi ile karıştırılmaması gerekiyor. Ayrıca bu operasyonun fiyatları ile kızlık zarı dikimi fiyatları aynı olmaz.

 

Kızlık Zarı ( Bekaret Kontrolü) Muayenesi Nasıl Yapılır?

İstanbul Kızlık Zarı muayenesi ( Bekaret Kontrolü) için öncelikle kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır konusunda yapılan muayenenin herhangi bir acıya ya da ağrıya asla sebebiyet vermediğini belirtmek gerekiyor. Muayene jinekoloji muayene masasında, herhangi bir anestezi işlemine gerek olmadan gerçekleştiriliyor. Sadece 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanan bu muayene esnasında tıbbi bir alet bile kullanılmıyor.

 

Kızlık Zarı Nasıl Muayene Edilir?

Doktorunuz muayene esnasında ıkınmanızı isteyebilir. Bu sayede hymen dokusunu daha net görebilir ve yırtılıp yırtılmadığı konusunda net bir bilgi verebilir. 18 yaşından küçük olan kişilerde muayenenin yapılabilmesi için bir ebeveyninin de olması gerektiğini bilmenizde fayda var. 18 yaşından büyük olan kişilerde ise böyle bir zorunluluk bulunmuyor. Yapılacak basit bir muayene kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı için yeterli oluyor. Alternatif yöntemleri uygulamak ya da kendi kendinize bu sorunun yanıtını anlamaya çalışmak yerine muayene olmanız daha doğrudur.

Hemen Şimdi Kızlık Zarı Muayenesi Ve Fiyatları Konusunda Bilgi Alabilirsiniz.

Videoyu Oynat

Kızlık Zarı Çıplak Gözle Görülür mü?

Şayet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı tarafından muayene yapılıyorsa çıplak gözle hymen dokusunun görülmesi mümkündür. Ancak kadınların kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır konusunda kadınların ayna kullanarak kendi kendilerine hymen dokusunu incelemesi pek mümkün olmaz.

Vajina girişi ayna yardımı ile görülüyor olsa bile hangi dokunun hymen dokusu olduğu ya da bu dokuda yırtılmanın olup olmadığının anlaşılması son derece zordur. Böyle bir yöntemle edindiğiniz bilginin yanıltıcı olabileceğini unutmamalısınız. Yırtıldığını sandığınız kızlık zarı bütünlüğünü koruyor olabilir ya da vajina girişindeki herhangi bir dokunun kızlık zarı olduğunu sanabilirsiniz. Bu nedenle tıbbi muayene seçeneğine yönelmeniz sizin için çok daha doğru olacaktır.

 

Kızlık Zarı Nasıl Yırtılır?

Öncelikle kızlık zarı bozulması belirtileri konusu kadar kızlık zarının nasıl yırtıldığının da bilinmesi gerekiyor. Çünkü halk arasında bu zarın sadece cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya girmesi ile yırtılabileceği düşünülür. Elbette bu düşünce doğrudur ancak hymen dokusu farklı nedenlere de yırtılabilir ve bu konuda da toplumda bilgi sahibi olunmasına fayda vardır. Dolayısıyla cinsel ilişki dışında da hymen dokusunun bütünlüğünü kaybetmesi halinde kızlık zarının bozulması belirtileri ortaya çıkacaktır. Kızlık zarının yırtılabileceğine şu örnekleri verebiliriz:

Vajinayı aşırı düzeyde kaşıma

Tampon ya da vibratör kullanma

Vajinal temizlik esnasında vajinanın aşırı zorlanması

Mastürbasyon esnasında vajinaya bir cisim girmesi

Bazı jimnastik hareketleri

Vajinaya darbe alınması

 

Kızlık Zarı Ne Zaman Kanar?

Yukarıda sıraladığımız nedenlerle hymen dokusu yırtıldığında kızlık zarının bozulması belirtileri arasında yer alan kanama gerçekleşir. Kanamanın nedeni ilk cinsel ilişkinin yaşanması değil, kızlık zarının yırtılmasıdır. Haliyle farklı nedenlerle bu doku bütünlüğünü kaybettiğinde de kanama olur ve bu durum son derece normaldir.

Sürtünme ile kızlık zarının bütünlüğünü kaybetmesi pek rastlanan bir durum değildir. Bu nedenle kızlık zarının bozulması belirtileri ortaya çıkmaz. Sürtünme ile kızlık zarının sadece zedelenmesi mümkün olabilir ki bunun için de hymen dokusunun olması gereken yerde değil, vajina ağzına çok daha yakın bir yerde konumlanmış olması gerekiyor. Keza dokunun vajina girişine çok yakın olması oldukça ender yaşanan bir durumdur.

Hemen Şimdi İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Ve Fiyatları Konusunda Bilgi Alabilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici kızlık zarı dikimi fiyatı lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Avrupa Klinik İstanbul Hymenoplasti hymenoplasty Kızlık zarı dikimi muayenesi zedelenmesi tamiri onarımı bekaret dikimi kızlık zarı kanaması Kliniği İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Taksim Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 18 yaş altı Evlilik dışı Bekar 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Taksim Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi Bekar 2019 2020 2021 2022 yasal mı? nedir? Nasıl Yapılır? Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?

Kızlık Zarı Ne Kadar Kanar?

Bu sorunun yanıtının merak edilmesinin nedeni genellikle sürtünme sonrasında lekelenme şeklinde bir kan görülebiliyor olmasıdır. Dolayısıyla akıllara kızlık zarının bozulması belirtileri arasında yer alan kanama gelir. Ancak lekelenme şeklinde görülen bu kanın nedeni genellikle cildin sürtünmeye bağlı olarak tahriş olmasıdır. Kanın hymen dokusundan değil, vajina ağzı dokularından geliyor olma ihtimali yüksektir.

 

Esnek Olan Kızlık Zarı İlk Cinsel İlişkide Kanar mı?

Kızlık zarının esnek olması da çok sık karşılaşılan durumlardan biridir. Dünya genelinde kadınların % 44’ünde ilk cinsel ilişkide kanama meydana gelmiyor. Bu durumun çok ender yaşandığı düşünülse de görüldüğü gibi aslında sık yaşanan durumlardan biridir. Toplumda kızlık zarı ve cinsel ilişkide kanama bekaret göstergesi olarak kabul edildiğinden cinsel ilişkide kanama olmaması da çeşitli sorunlara sebebiyet verebiliyor. Bu durumda kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ile görüşebilirsiniz. Yapılan muayene ile kızlık zarının bozulup bozulmadığı anlaşılabilir ve tarafınıza bir rapor ile bildirilebilir. Esnekliğe bağlı olarak kızlık zarının yırtılmaması halinde bekaret zarı dikimi işlemine de gerek olmayacaktır.

 

Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır mı?

Akılları en çok karıştıran konuların başında kızlık zarı zedelenmesi olmadan ya da kızlık zarı bozulmadan hamile kalmanın mümkün olup olmadığı geliyor. Kızlık zarı bozulmadan da hamile kalınması mümkün olabilir. Öncelikle bazı kadınlarda kızlık zarının esnek bir yapıya sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu esnek yapı, cinsel ilişki sırasında kızlık zarının yırtılmasını yani bütünlüğünü kaybetmesini önleyebilir. Ancak spermin rahme ulaşması ve döllenmenin gerçekleşmesi durumunda hamile kalınması mümkündür.

Bununla birlikte bekaret zarı zedelenmesi olmaması ya da hamile kalınması endişesi nedeniyle sürtünme yoluyla gerçekleştirilen cinsel ilişkide de kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir. Çünkü kızlık zarı, hamile kalmayı engelleyen bir katman değildir. Halk arasında böyle bir inanış mevcut olsa da bu bilgi gerçeği yansıtmaz. Dolayısıyla kızlık zarı bozulmadan gebelik tıbben mümkündür. Spermin yüzebilme özelliğine sahip bir yapıya sahip olduğunu unutmamak gerekiyor.

 

Kızlık Zarı Hamileliğe Engel mi?

Hamilelik noktasında endişe edilen bir diğer durum da kızlık zarı zedelenmesi yaşayanların hamile kalmakta güçlük çekip çekmeyeceği oluyor. Ancak bu zedelenme hamile kalma olasılığınızda herhangi bir değişikliğe neden olmaz. Az önce de değindiğimiz gibi kızlık zarının rahimdeki hamile kalma fonksiyonları ile bir ilgisi ya da belirleyiciliği yoktur. Dolayısıyla kızlık zarının zedelenmesi ya da esnekliği nedeniyle cinsel ilişkide bütünlüğünün bozulmamış olması, hamile kalmanızı engellemez.

 

Kızlık zarı kendi kendine iyileşir mi?

Hayır. Bir kez yırtılan kızlık zarı daha sonra hiç ilişki olmasa bile kendi kendini onarmaz.

Hemen Şimdi İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Ve Fiyatları Konusunda Bilgi Alabilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici kızlık zarı dikimi fiyatı lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Avrupa Klinik İstanbul Hymenoplasti hymenoplasty Kızlık zarı dikimi muayenesi zedelenmesi tamiri onarımı bekaret dikimi kızlık zarı kanaması Kliniği İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Taksim Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 18 yaş altı Evlilik dışı Bekar 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Taksim Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi Bekar 2019 2020 2021 2022 yasal mı? nedir? Nasıl Yapılır? Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?

Mastürbasyon kızlık zarına zarar verir mi?

Vajina içine bir şey sokmaya teşebbüs edilmediği taktirde mastürbasyon ile kızlık bozulmaz.

Mastürbasyon ile kızlık zarının bütünlüğünü kaybetmesi yaygın görülen bir durumdur. Zira çoğu zaman mastürbasyon sonrasında kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır konusunda araştırma yapılıyor. Daha önce de değindiğimiz gibi kızlık zarı vajina girişinin 1,5 cm içerisinde yer alıyor. Mastürbasyon esnasında parmağın ya da bir cismin vajinanın 1,5 cm içerisine sokulması durumunda kızlık zarı yırtılabilir. Ancak sadece sürtünme gibi bir mastürbasyon yöntemi tercih edildiğinde kızlık zarının zarar görme ihtimali çok daha düşüktür.

Sonuç olarak mastürbasyonun nasıl yapıldığı da kızlık zarının yırtılıp yırtılmama ihtimalini belirleyebiliyor. Şayet mastürbasyon sonrasında kanama meydana geldiyse hymen dokusunun bütünlüğünü kaybetmiş olma ihtimali son derece yüksektir. Yine de net bir bilgi almak için kadın hastalıkları ve doğum uzmanı tarafından muayene edilmeniz gerekir.

 

Kızlık zarı muayenesi kızlık zarına zarar verir mi?

Kızlık zarı muayenesi kendi kendinize yapılmamalıdır. Çünkü zarar verebilir ya da yanlış değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bu işlem mutlaka bir kadın doğum hekimi tarafından yapılmalıdır. Kadın doğum uzmanı bu konuda bilgili ve deneyimli olacağından, kızlık zarınıza zarar verme olasılığı minimum seviyededir.

 

Kızlık zarı sürtünme ile bozulur mu?

Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz. Ancak böyle bir durumda kanama meydana gelmiş ise kızlık zarı muayenesi yaptırmanız gerekir.

 

Kızlık zarımı kendim kontrol edebilir miyim?

Evet kontrol edebilirsiniz.  Ancak dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayrıca kendiniz böyle bir şeye kalkıştığınızda kızlık zarına zarar verebilirsiniz. Yapılacak en güvenli şey Uzman bir jinekoloğa muayene olmaktır.

 

Ayna ile kızlık zarı kontrolü kendi kendime kızlık zarımı görebilir miyim?

Evet görebilirsiniz. Ayna veya telefon kamerası yardımı ile iç dudaklar yanlara çekilirse kızlık zarı gözle görülebilecek kadar dışarıya yakındır. Ama tabi ki sadece zarı görmek yetmez. Zarın yapısı ve yırtılma olup olmadığı sadece tecrübeli hekim tarafından anlaşılabilir.  Doktorumuza whattsapp üzerinden ücretsiz danışabilirsiniz.

 

Kimler Kızlık Zarı Muayenesi Olabilir?

Kızlık zarı muayenesinde en önemli durum kişinin kendisinin rızası olmasıdır. Yasalar gereği eğer hukuki bir durum yoksa kişinin kendi rızası dışında zorlayıcı bir muayene yapılamaz. 18 yaş altı kızlık zarı bekaret muayenelerinde kişinin ve ebeveyn rızası birlikte gerekmektedir.

18 yaş üstü kızlık zarı muayenesi için kişinin kendi rızası yeterlidir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici kızlık zarı dikimi fiyatı lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Avrupa Klinik İstanbul Hymenoplasti hymenoplasty Kızlık zarı dikimi muayenesi zedelenmesi tamiri onarımı bekaret dikimi kızlık zarı kanaması Kliniği İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Taksim Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 18 yaş altı Evlilik dışı Bekar 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul Avrupa yakası Anadolu yakası Tekirdağ Mecidiyeköy Maslak Levent kadınlar kulübü 2021 - 2022 Gizli Edirne Aksaray Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüpsultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Acıbadem Gizli Nişantaşı Gebze Bolu Taksim Yalova Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi Bekar 2019 2020 2021 2022 yasal mı? nedir? Nasıl Yapılır? Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları, fiyatı, ücreti, ücretleri Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları Tekirdağ Edirne Kırklareli Çanakkale Bursa Balıkesir İzmit Bolu Yalova Gebze Kocaeli Çorlu Sakarya Bilecik Düzce Zonguldak Bartın Karabük Çankırı Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Rize Bayburt Kütahya Manisa Özel hastane Devlet hastanesi genel anestezi 2019 2020 2021 2022 Hymenoplasti Kızlık zarı dikimi fiyatları fiyatı ücreti ücretleri
Kızlık Zarı Nedir, Nerede, Muayenesi, Şekilleri Nelerdir?

İstanbul’da Kızlık Zarı Muayenesi yapan Hastaneler

İstanbul kızlık zarı muayenesi ve İstanbul’da kızlık zarı muayenesi yapan hastaneler araştırmasında sosyal ve hukuki sebeplerle çoğu hastanelerde muayene olanağının olmadığı gözlenmektedir. İstanbul’da kızlık zarı muayenesi yapan hastanelerde bu muayeneyi kızlık zarı dikimi konusunda uzman doktorlar (jinekolog) tarafından yapılabilmektedir.

Hemen Şimdi İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Ve Fiyatları Konusunda Bilgi Alabilirsiniz.
Kızlık zarı muayenesi ve hastaneler,
Kızlık zarı muayenesi ve hastaneler İstanbul,
Kızlık zarı muayenesi ve özel hastaneler,
Kızlık zarı muayenesi ve devlet hastaneleri,
Kızlık zarı muayenesi ve yerler,
Kızlık zarı muayenesi ve yerler İstanbul,
Kızlık zarı muayenesi ve doktorlar, İstanbul kızlık zarı muayenesi ve hastaneler Anadolu yakası, İstanbul kızlık zarı muayenesi ve hastaneler İstanbul Avrupa yakası, İstanbul kızlık zarı muayenesi ve devlet hastaneleri İstanbul
Fiyat ve Randevu Ara